Tvůj mozek může být tvůj kámoš. Přijď se s ním seznámit!

Chceš se naučit relaxovat, tvořit skvělé příběhy, ovládnout svou pozornost či prokreslit se k úspěchu?

Pokud ano, přijď na konferenci In My Mind, která proběhne 3. prosince v Brně. Zažiješ den plný přednášek a workshopů věnovaný technikám práce se svou myslí. A odejdeš jako trochu nový člověk!

Vstupenky budou k dispozici na místě. Cena: 250 Kč pro studenta, 500 Kč pro dospělého. Pro koupi studentské vstupenky stačí prokázat se jakýmkoli dokladem studia (ISIC, šalinkarta, studijní potvrzení…).

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY:

KDE: Najdete nás na adrese Zvonařka 5, Brno. Do budovy se vstupuje ze strany naproti autobusovému nádraží Zvonařka. Pokud přijedete autem, máme pro Vás připraveno parkoviště (viz mapa níže).

KDY: Registrace probíhá od 9:30 do 9:50. Program startuje v 10:00.

PROGRAM: Níže naleznete graficky znázorněný program akce. Přednášky a workshopy v levém sloupci (open space) jsou určeny libovolnému počtu účastníků. Workshopy zařazené v pravém sloupci (aristokratická) mají omezenou kapacitu, aby se Vám lektoři mohli věnovat individuálně. Vyberte si prosím jeden, který Vás zajímá nejvíce a na ten se při registraci na místě zapište. Pokud máte jasného favorita, o nějž nechcete přijít, doporučujeme dorazit na registraci brzy, aby se workshop neobsadil. S výběrem Vám pomohou anotace a medailonky řečníků, které naleznete po rozkliknutí jednotlivých bodů programu ještě níže na této stránce.

Změna programu vyhrazena.

CO S SEBOU: Sem tam si budeme kreslit, proto doporučujeme vzít si blok a tužku. Nebojte se přibalit i pastelky či cokoli, čím se rádi vizuálně vyjadřujete 🙂 V případě potřeby pro Vás budeme mít propisky a papíry.

JÍDLO A PITÍ: K dispozici bude voda a možnost zakoupit si slané i sladké občerstvení a různé druhy nápojů. Další možnosti jsou také v přilehlém obchodním centru Vaňkovka.

DOTAZY: V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na mail unievent@unifer.cz či na telefon 732 611 178.

Těšíme se na Vás