Prázdniny jsou u konce, ale kdo říká, že cestování je pouze letní záležitostí?

Před námi je již třetí pokračování travel-hackingové akce, která tě přesvědčí, že cestování v (pod)zimním období není vůbec k zahození. A to samozřejmě v lowcost provedení. Dozvíš se tipy a triky, jak se dá svět procestovat s minimálními náklady, uslyšíš příběhy lidí, kteří se rozhodli proměnit své sny v realitu a stali se dobrodruhy a ochutnáš dobroty ze zemí pro cestování mimo léto jako stvořené! Nebude chybět ani možnost networkingu s ostatními dobrodruhy během doprovodného programu a samozřejmostí je i afterparty na místě ušitém na míru všem cestovatelům.

Toužíš se i ty stát členem řad dobrodruhů, jen stále nevíš, jak začít? Nebo ti chybí ten správný parťák, se kterým bys společně dobrodružství prožíval? A jak se vůbec dá procestovat svět, když není člověk zrovna milionář?

Odpovědi na všechny tvé otázky najdeš již 21. 10. v UNIFERu, ale měj na paměti, že dobrodruhů jako ty je hodně, proto se nezapomeň zavčas registrovat! Registrace bude spuštěna dne 16. 9., pro účastníky předchozích NESTŮJ… CESTUJ! chystáme výhodu v podobě sníženého vstupného!.

Kontakty

V případe zájmu kontaktujte: kristyna.pracharova@unifer.cz