Po úspěšné akci Soft Skills Marathon 1, přicházíme s dalším maratonem vzdělávacích přednášek a workshopů z oblasti soft skills, které se budou nést v duchu prezentace a prezentačního umění. Přijďte si zaběhnout prezentační maraton, na němž se nezpotíte !

Soft skills jsou specifickou oblastí, kterou nelze nastudovat z knížek a nelze si ji osvojit sezením v přednáškových sálech. Důležitá je praxe, a proto celý program je koncipovaný tak, abyste měli co nejvíce příležitostí pracovat sami na sobě. Máte tak jedinečnou možnost vyzkoušet si své prezentační schopnosti, přičemž dostanete zpětnou vazbu od odborníků, což představuje další krok k Vašemu osobnímu růstu.

Akce je určena pro osoby pohybující se v oblasti prodeje, obchodu, či vedení týmu. Je vhodná pro lidi, kteří ve své práci komunikují, stejně tak pro začínající podnikatele nebo absolventy, kteří chtějí svým prezentačním projevem a prezentací nadchnout nadřízené či klienty. Jsou samozřejmě vítáni i všichni ambiciózní studenti, kteří chtějí ve škole zazářit.

Cena:    990 Kč dospelý                          490 Kč student

 .

Registrace